Kávovary

Odkaz na webové stránky: http://kavovaryservissweb.webmium.com/

Servis a repase kávovarů

Máme více než desetiletou zkušenost s opravami, servisními zásahy a repasováním kávovarů, mlýnků na kávu. V rámci spolupráce s výrobci a distributory používáme originální nebo repasované náhradní díly dle požadavků zákazníka.

Zákazníkům nabízíme pouze takové zboží, na jehož prodej a servis jsme řádně proškoleni. Díky tomu jsme schopni okamžitě a flexibilně reagovat při jeho záručním i pozáručním servisu.

Servisní práce u zákazníka

Po dohodě se zákazníkem nabízíme diagnostiku a vyřízení opravitelných závad přímo na místě.

Servisní práce na pobočce

Závady, které si vyžadují komplexnější přístup vyřizujeme přímo u nás na prodejně, kde máme zřízenu servisní dílnu. Provádíme opravy kávovarů, opravu kávomlýnků, číštění kávovarů dle telefonické nebo osobní dohody. Některé závady vyřizujeme také na počkání.

Repasování přístrojů La San Marco

Díky našim zkušenostem s kvalitnímu přístroji které prodáváme, víme že jejich životnost daleko přesahuje délku záruční doby. Je nám zcela jasné, že očekáváte od svého kávovary 100% službu po dobu několika a v některých případech i více jak deseti let. Aby váš kávovar zůstal v dobré kondici je třeba věnovat mu patřičnou péči již během jeho provozu a nečekat až se objeví první závada.

V tomto případě pro Vás nabízíme komplexní službu repase kávovarů značky La San Marco. Váš přístroj bude rozebrán, vyčištěn, zbaven vodního kamene, opotřebované díly budou opraveny nebo vyměněny. Zpět se Vám vrátí kávovar, který bude jako nový.